Conten e ‘lëshojnë’ nervat, i gatshëm ta shes yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Conten e ‘lëshojnë’ nervat, i gatshëm ta shes yllin e madh

18:00 | 21 Prill 2017

Chelsea është i gatshëm që ta shesë Diego Costan në Kinë.

Sulmuesi brazilian me pasaportë spanjolle ka shënuar vetëm tre gola që nga janari, ku kjo formë e tij ka bërë që skuadra londineze të mendoj shitjen e tij në Kinë për 80 milionë euro.

AntonioConte e ka humbur durimin me Costan që po tregon një formë tejet të dobët që nga janari, andaj largimi i tij është i pashmangshëm, transmeton ORAinfo.

Sulmuesi spanjoll tek Chelsea përfiton plotë 150 mijë funte në javë, ndërsa skuadra kineze i ka ofruara plotë 600 mijë funte në jave, gjë që do ta bëjë atë lojtarin më të paguar në botë.

Kujtojmë se edhe Atletiko Madridi e dëshiron rikthimin e Costas në këtë verë , por Chelsea dëshiron që ta shesë atë në Kinë, për shkak të ofertës së majme./ORAinfo/

Chelsea are weighing up whether to flog Diego Costa in the summer

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!