Cutrone ‘çmendet’ pas këtij legjende – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Cutrone ‘çmendet’ pas këtij legjende

00:00 | 25 Qershor 2018

Sulmuesi i Milanit, Cutrone, ka folur sot tek Milan Tv. Ai ka zbuluar se ka një admirim të madh për Maldinin, përcjell ORAinfo.

“Kur arrita në klub, Maldini ishte lojtari i parë i madh që pashë”, tha Cutrone.

“Ishte kaq emocionuese dhe emocionuese saqë duhej t’i kërkoj një autograf. Ai më pyeti disa pyetje dhe nuk mund të përgjigjesha sepse isha shumë i emocionuar. ”

“Duhet të falënderoj trajnerët që kam pasur në sektorin e të rinjve. Kam mësuar diçka të re me secilin prej tyre. Walter De Vecchi meriton një falënderim të veçantë, ai besonte aq shumë në mua.

Tani është koha për të vazhduar, nuk dua të heq dorë pas sezonit të kaluar “, tha sulmuesi i Milanit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!