David Beckham ‘qon peshë të gjithë’! Ja cila kombëtare do ta rrëmbejë Kupën e Botës sipas tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

David Beckham ‘qon peshë të gjithë’! Ja cila kombëtare do ta rrëmbejë Kupën e Botës sipas tij

22:17 | 11 Qershor 2018

Para fillimit të Kampionatit Botëror shumë ish-yje të futbollit kanë dhënë parashikimet e tyre, e njëri nder ta është edhe David Beckham ,përcjell ORAinfo.

Beckham ishte më besnik në parashikimet e tij dhe mbështeti pas Anglinë.

Ish-ylli  i Manchester United beson se vendi i tij do ta bëjë atë në finale dhe do të mundë Brazilin, ndërsa gjithashtu do t’i drejtohet Harry Kane, të cilin ai beson se do të jetë një BISHË në këtë turne./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!