De Biasi publikon listën e lojtarëve kundër Italisë (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

De Biasi publikon listën e lojtarëve kundër Italisë (FOTO)

11:01 | 20 Mars 2017

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Ganni De Biasi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e 24 marsit kundër Italisë dhe miqësoren kundër Bosnjës.

Në listë ajo që bie në sy është sërish mungesa e Berat Gjimshitit, ndërsa në mbrojtje është grumbulluar sërish Vrederik Veseli.

LEXO PO ASHTU:  Motrat Williams në finalen e Australian Open
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...