Demit për pak sa nuk i shpërthej gjoksi...(FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Demit për pak sa nuk i shpërthej gjoksi…(FOTO)

18:11 | 20 Prill 2017

Ajo ka dalë edhe nudo, por sërish në publik vazhdon të habisë.

Modelja Demi Rose nuk i kishte lënë shumë vend imagjinatës, kur u fotografua në rrugët e Londrës.

Dikur me dantella të tilla dilej vetëm në dhomën e gjumit.

Si ndryshojnë kohërat.

LEXO PO ASHTU:  Nuk përmbahet Shkenda, zbulon 'thithkat' (Foto+18)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...