Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

14:21 | 21 Prill 2017

Parashikimet e sotme janë:

FC Koln- 1899 Hoffenheim X2

Nancy- Marseille 2

FC Eindhoven- VVV Venlo 2

Cambuur- Waalwijk 1

Emmen- NAC Breda X

Den Bosch- Fortuna Sittard X

St. Patricks Ath.- Cork City 2

Sochaux- GFC Ajaccio X

Heerenveen- Willem II 1

Vërejtje: Ndeshjet e parashikuara më lartë janë si rezultat i disa parashikimeve të bastoreve botërore dhe nuk janë qëndrim i redaksisë tonë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!