Digjet një banesë në Pejë, evakuohen banorët (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Digjet një banesë në Pejë, evakuohen banorët (Foto)

23:23 | 08 Janar 2017

Është kapluar një banesë në Pejë, që ndodhet në ndërtesën përball Stacionit të Autobusëve.

Në këto momente, në vendin e ngjarjes gjenden zjarrfikësit.

Ata kanë hasur në probleme të mëdha në kryerjen e detyrës, pasi për shkak të temperaturave të ulëta dhe pajisjeve të vjetra, uji është ngrirë.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar, transmeton telegrafi.

Banorët e ndërtesës janë duke u evakuuar.

LEXO PO ASHTU:  Nga moti i lig, vdes edhe një shqiptar
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...