Digjet një shtëpi në Prishtinë (VIDEO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Digjet një shtëpi në Prishtinë (VIDEO)

18:37 | 19 Prill 2017

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Iljaz Agushi” afër Muzeut Etnologjik në Prishtinë, përveç dëmve materiale nuk është raportuar për të lënduar.

Ende nuk dihen shkaktarët e zjarrit, zjarrëfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes ka njoftuar ky lexues.

LEXO PO ASHTU:  Aksident në rrugën Skenderaj-Drenas, pesë të lënduar
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...