Digjet shtëpia në Klinë, lëndohet një person – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Digjet shtëpia në Klinë, lëndohet një person

16:58 | 19 Mars 2017

Nga zjarri një kat dhe çatia e shtëpisë janë djegur në tërësi, duke shkaktuar dëm në vlerë 15.000 euro.

Gjatë përpjekies për fikjen e zjarrit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore, dhe ka pranuar tretman mjekësor.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!