Djali që kopjon ‘mbretin e Instagramit’ urrehet nga shumë njerëz, ja arsyeja (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Djali që kopjon ‘mbretin e Instagramit’ urrehet nga shumë njerëz, ja arsyeja (Foto)

13:53 | 11 Janar 2017

Ky djalë poston gjatë gjithë kohës foto me femra seksi e të zhveshura dhe ka plot 570.000 ndjekës.

Në fakt, jo të gjithë e vlerësojnë jetën dhe atë që bën. Duhet thënë se, ky person urrehet nga shumë njerëz pasi në fotot e tij ai ka shumë komente negative, ndoshta sepse ai po merr famë duke kopjuar.

Gjithsesi, edhe pse një kopje mjaft e mirë e Bilzerian, duhet thënë se, ky djalë është shumë larg tij.

 

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!