Djali i Thaçit në lidhje me ‘Xhesikë’, por çfarë po bën ish e dashura e tij? (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Djali i Thaçit në lidhje me ‘Xhesikë’, por çfarë po bën ish e dashura e tij? (FOTO)

22:01 | 20 Prill 2017

Përpos rolit të saj në këtë serial, ajo ka zgjuar interesin e mediave dhe publikut për një lidhje dashurie me djalin e Presidentit Thaçi, Endritin, shkruan Bota sot.

Këtë gjë nuk e ka mohuar as vetë bukuroshja nga Peja, e cila ka thënë se është në lidhje.

Por, të kthehemi pak në kohë. Nuk ka shumë kohë që ishte një tjetër bukuroshe që u përfol për lidhje me djalin e Thaçit.

Bëhet fjalë për bukuroshen Drita Stublla, që është motra e dizajneres Lia Stublla.

Ajo postonte në rrjete sociale fotografi me shkronjën E, që aludonin se dyshja janë në lidhje.

Mirëpo tani Endriti duket se ka sy për bukuroshen pejane.

Në ndërkohë, Drita po vazhdon me shfaqjen e linjave mahnitëse trupore përmes postimeve në rrjete sociale, e më poshtë keni disa foto të saj.

Se si e ka pritur lajmin ajo për lidhjen e Endritit dhe Artës, nuk dihet, megjithatë ajo po vazhdon jetën e saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri