Djegia e banesës në Pejë, 15 persona u lënduan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djegia e banesës në Pejë, 15 persona u lënduan

09:45 | 09 Janar 2017
bannesaa

Pas djegies së një banese mbrëmë në Pejë, 15 persona, në mesin e të cilëve pesë fëmijë dhe pesë pjesëtarë të policisë, kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

“Janë pranuar 15 persona në mesin e të cilëve 5 fëmijë dhe 5 pjesëtarë të policisë. Të gjithë janë pranuar në emergjencë si pasoje e helmimit nga tymi. Për fat të mirë, të gjithë janë jashtë rrezikut për jetë”, tha për KALLXO,com, Brahim Beqiraj, mjek kujdestar ne emergjencën e Spitalit të Pejës.

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera