‘Dridhet’ bota e futbollit: Barcelona si ‘uragan’ me disa lojtarë të skuadrës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

‘Dridhet’ bota e futbollit: Barcelona si ‘uragan’ me disa lojtarë të skuadrës

14:28 | 10 Janar 2018

Barcelona dëshiron që të bëjë një revolucion të thellë në skuadër.

Klubi katalonas në të kaluarën ishte skuadra që e dominonte botën e futbollit, e që dëshiron që të rikthehet sërish aty.

Barcelona po planifikon që në këtë afat dhe në verë të largoj plotë tetë lojtarë si, Arda Turan, Aleix Vidal, Gerard Deulofeu, Paco Alcacer, Jose Arnaiz, Andre Gomes, Denis Suarez dhe Javier Mascherano, poërcjell ORAinfo.

Katalonasit u kanë bërë me dije tetë lojtarëve që nuk janë në planet e tyre, andaj që nga ky afat disa janë të lirë të kërkojnë klub të ri./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!