Duda Balje ‘bombardon’ rrjetin me foton e fundit, kaq bukur është veshur e rregulluar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Duda Balje ‘bombardon’ rrjetin me foton e fundit, kaq bukur është veshur e rregulluar

18:56 | 14 Qershor 2018

Duda Balje është një nga deputetet më të komentuara në mediat rozë.

Stili i saj dhe eleganca bën që ajo të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Biondina flokëgjatë, përveç bukurisë që tregon përmes fotografive të postuara në rrjete sociale, ajo shpesh me ndjekësit ndanë edhe fotografi e momente me personat e zemrës.

Së fundmi deputetja ka postuar një fotografi ku shfaqet me një veshje mjaftë të bukur dhe po duket atraktive./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!