E dashura e deputetit kosovar nis vitin me fotosesion nudo (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

E dashura e deputetit kosovar nis vitin me fotosesion nudo (FOTO)

10:24 | 12 Janar 2017

Ajo bë e njohur me deklaratën se është në lidhje me një deputet kosovar.

Por Iva Aliko, duket se do të qëndrojë edhe në vitin 2017 në qendër të vëmendjes. Ajo ka nisur punën për të sjell një fotosesion krejt nudo, transmeton “Magazina.al”

Sot ka publikuar vetëm një foto nga ky fotosesion e ku shihet se pjesët intime i ka të mbuluara vetëm me shkumë banjo.

A thua kush është fotografi që do t’i rezistoj ketyre skenave!!!?

iva

LEXO PO ASHTU:  Sabri Fejzullahu dhe Milaim Zeka vs Mulla Osmani, dhurojnë Show te Shpetim Desku (VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...