E ëndërrojnë Inter e Juventus, transferohet në Milan? (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

E ëndërrojnë Inter e Juventus, transferohet në Milan? (FOTO)

10:34 | 12 Janar 2017

Inter, Milan dhe Juventus kërkojnë të njëjtin futbollist.

Inter dhe Juventus tashmë një kohë të gjatë kanë shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Marco Verratti.

Por, mediat italiane raportojnë se garës i është bashkuar edhe rivali i tyre i madh nga Serie A, Milan.

“Rossonerët” planifikojnë të bëjnë investime të mëdha në ekip pas përfundimit të procesit të shitjes së klubit.

Dhe, Verratti është një prej objektivave të mëdha.

LEXO PO ASHTU:  Lamtumirë Wenger, Arsenali ka 10 kandidatë për trajner të ri (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera