E kërkonte Interpol Beogradi, kosovari arrestohet në Tiranë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

E kërkonte Interpol Beogradi, kosovari arrestohet në Tiranë

09:23 | 19 Qershor 2017

Arrestimi i kosovarit me iniciale: G.Z., 39-vjeç, u bë pasi ndaj tij kishte një urdhërarrest të lëshuar nga Interpol Beogradi.

Kosovari menjëherë pas arrestimit iu është dorëzuar autoriteteve policore kosovare në Pikën e Kalimit Kufitar në Vërmicë.

Ende nuk ka informacione se për çfarë arsyeje kosovari është shpallur në kërkim ndërsa tani me rastin është duke u marrë Policia e Kosovës./

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!