E paimagjinueshme! Ja ku po e zëvendëson Kalinicin te Milan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

E paimagjinueshme! Ja ku po e zëvendëson Kalinicin te Milan

00:00 | 19 Qershor 2018

Sevilla është shumë e interesuar për futbollistin e Milanit, Nikolla Kaliniç, i cili mund të largohet nga San Siro këtë verë,përcjell ORAinfo.

Tuttosport raporton se pala spanjolle do të donte të ofrojë një partner teknik për të ulur kërkesën ekonomike të Milanit (kroati  vlerësohet në 20-25  milionë euro).

Paulo Henrique Ganso është futbollisti , emri i parë që vjen në mendje, të cilët Sevilla po e konsiderojn në  futjen në marrëveshje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!