Edhe Kendall bie në ‘grackën’ e motrave. Ka zmadhuar buzët? (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Edhe Kendall bie në ‘grackën’ e motrave. Ka zmadhuar buzët? (Foto)

11:00 | 12 Janar 2017

Arsyeja qëndronte tek akuzat e njerëzve që i bënin për shkak të ndërhyrjeve të mundshme që ajo i kishte bërë në buzë.

Paçka se kishte mohuar gjithçka duke thënë se ishte grimi i tepruar ai që ia vinte në pah buzët, transmeton ORAinfo.

“Unë nuk aplikoj buzëkuq asnjëherë, vetëm në raste të rralla dhe atë vetëm më ngjyrë të kuqe në ndezur. Një ditë Kylie u kujdes për grimin tim, një aplikim shumë më i rëndë se makijazhi që e vë zakonisht”, ka thënë 20 vjeçja.

Por ndjekësit nuk kanë dashur t’ia dinë duke e akuzuar se kishte rënë në grackën e operacioneve dhe se janë shqetësuar se tani ‘vajza më normale e familjes’ është shndërruar në një Kardashian të zakonshme. /ORAinfo/

'Upsetting rumor': Kendall Jenner, pictured in LA Sunday, posted a message on her subscription-based app Wednesday denying speculation she's had a full facial reconstruction 

Shocked fans: Speculation started after Kendall joined sister Kylie for a livestream chat about their book several weeks go when, she said, she let her younger sibling do her makeup for her

Denial: The reality star (right in November 2013) said the rumors were 'crazy' and didn't make any sense, blaiming the makeup for her fuller lips and seemingly altered featuresDenial: The reality star (right in November 2013) said the rumors were 'crazy' and didn't make any sense, blaiming the makeup for her fuller lips and seemingly altered features

The way they were: The sisters, pictured in 2010, have drastically changed their appearance over the past several years as they've grown older. Both deny having plastic surgery

Leave me alone: The 21-year-old, who walked in the Victoria's Secret Fashion Show in Paris in November, described the plastic surgery rumors as 'upsetting'

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Rita Ora