Edhe kjo ndodhë: Shikoni çfarë targa enden nëpër kryeqytet (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Edhe kjo ndodhë: Shikoni çfarë targa enden nëpër kryeqytet (Foto)

09:20 | 04 Janar 2017

Edhe ata të cilët I kanë koordinuar këto targa me që shihet se nuk janë të vendit tonë, nuk kanë qenë të vetëdijshëm se çfarë fjale mund të jetë, shkruan Kosovarja.

Këto po që janë targat më sarkastike që janë parë ndonjëherë në vendin tonë. Për koincidencë, këto targa në vendin tonë marrin një kuptim shumë pervers.

LEXO PO ASHTU:  Shpërthimi i topit të basketbollit në gjirim të ngadalsuar (VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...