Enca, ka një koment për ato që shfaqen ‘topless’, fyen rëndë kritikuesit (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Enca, ka një koment për ato që shfaqen ‘topless’, fyen rëndë kritikuesit (Foto)

16:12 | 19 Qershor 2017

Këngëtarja Enca Haxhia nuk po i duron fare kritikat, edhe pse shpeshherë bën paraqitje provokuese në publik.

Ajo këto ditë ka filluar pushimet në plazhet e Turqisë, ku po qëndron bashkë me nënën dhe miket e saj.

Enca pasi kishte postuar disa imazhe tejet e ‘zhveshur’, ku vuri në pah gjoksin bombastik, u kritikua nga ndjekësit.

Por, nuk kishte vonuar reagimi i saj, duke fyer shumë rëndë me kritikuesit, duke u kaput tek çështja e gjoksit të saj:

“Nëse ke një gjoks të vogël dhe del topless është “modë”, por kur je e bekuar me një gjoks të madh dhe vesh një dekolte, konsiderohet “vulgare”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili