Era tregon të pasmet në bikini (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Era tregon të pasmet në bikini (Foto)

18:29 | 21 Prill 2017

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi është shumë aktive në rrjetet sociale.

Era së fundmi ka habitur fansat e saj me një foto seksi që ka postuar express.

Ajo pak minuta më parë në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet vetëm në bikini duke ngrënë picë. Por e gjithë vëmendja shkon në të pasmet e saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili