Është e pamundur të mos ia ngulësh sytë gjoksit të saj gjigant (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Është e pamundur të mos ia ngulësh sytë gjoksit të saj gjigant (Foto)

22:10 | 20 Prill 2017

Por, biondia me sy të kaltër shquhet sidomos për gjoksin e saj gjigant.

Modelja dhe aktorja nga Nju-Jorku s’i do hiç jelekët, siç edhe shihet në fotot e mëposhtme.

 

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!