Facebook sjell një risi të re dhe ajo mund t’ju pasurojë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Facebook sjell një risi të re dhe ajo mund t’ju pasurojë!

19:12 | 11 Janar 2017

Nëse po, atëherë vjen një lajm i mrekullueshëm për ju pasi Facebook ka lajmëruar që do përdorë reklamat në video.

Gjë e cila do të përkthehet në të ardhura të pastra për ju dhe vetë Facebook-un. Faktikisht kjo është një praktikë e aplikuar edhe gjatë vitit të kaluar por përdoruesit nuk kanë marrë fitime, ndërsa në të ardhmen premtohen fitime që do ndahen në mënyrë të barabartë mes përdoruesve dhe Facebook.

LEXO PO ASHTU:  Facebook po krijon aplikacion vetëm për adoleshentë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!