Familja merr vesh vdekjen e vajzës, por tronditen më shumë nga puna e saj… (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Familja merr vesh vdekjen e vajzës, por tronditen më shumë nga puna e saj… (FOTO)

13:20 | 05 Janar 2017

Stacey Tierney 29 vjeç, humbi jetën në një klub të qytetit australian.

Familja u hidhërua shumë për vdekjen e saj dhe nisi procedurat për kthimin e trupit teksa policia po heton shkaqet e vdekjes.

Por familja e vajzës britanike u trondit më shumë kur mori vesh punën që bënte vajza.

Prej dy vitesh ajo punonte në një klub striptizmi si kërcimtare ekzotike.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!