Fatmir Limaj është ideali ynë!!! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Fatmir Limaj është ideali ynë!!!

Shkruar nga: Bekim Hoti

14:46 | 06 Mars 2017

2. Pas luftes prap duke vazhduar me ato idetë përqarëse, egoiste e inatqore, naj ndau edhe varrezat e Dëshmorëve në dysh, duke u shtyrë me brryla mes vete.

Jemi Komuna e vetme në Kosovë që kemi dy parë varreza të Dëshmorëve.

3. Sa ka qenë përqarës në politikë brenda krahut të Luftës, nuk e di a është e nevojshme të flasim, sepse të gjith qytetarët e Komunës së Malishevës e dinë dhe i kan parë veprimet e këtij ”idealit” tonë, përqarja e ti ka arritur deri në at shkallë saqë ka rezultuar deri në vëllavrasje.

Tash mund të shkruajn e mund të flasin kushdo për të, për ”idealin” madje edhe ata që nuk e njofin fare, por që i shkojn prapa vetem që nëpër mjet tij të arrijnë ambicjet e tyre!!!

Autori: Asamblist i PDK-së në Kuvendin Komunal në Malishevë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!