Festimet e çmendura natën e ndërrimit të viteve! (FOTO 16+) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Festimet e çmendura natën e ndërrimit të viteve! (FOTO 16+)

11:56 | 01 Janar 2017

Më poshtë janë foto nga festimet e çmendura nëpër botë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!