Fillon Java për Persona të Pagjetur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Fillon Java për Persona të Pagjetur

10:39 | 21 Prill 2017

Me rastin e fillimit të aktiviteteve për shënimin e “Javës për Persona të Pagjetur”, në vigjilje të shënimit të 27 Prillit – Dita e të Pagjeturve të Kosovës, Këshilli Organizativ i përbërë nga përfaqësues të Komisionit Qeveritar për Persona të Zhdukur dhe shoqatave familjare do të bëjnë homazhe dhe vendosin lule pranë Përmendores dedikuar personave të zhdukur.

Pas homazheve të cilat do të ndodhin në ora 11:00, Këshilli Organizativ do të mbajë konferencë për media.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!