Formacionet zyrtare: Australia – Gjermania (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Formacionet zyrtare: Australia – Gjermania (Foto)

16:27 | 19 Qershor 2017

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Australisë e Gjermanisë.

Dy skuadrat do të tentojnë ta nisin me këmbë të mbarë aventurën në Kupën e Konfederatave, ndeshje kjo që zhvillohet nga ora 17:00.

Australia e Gjermania gjenden në Grupin B, së bashku me Kamerunin e Kilin.

Australia: 

Gjermania: 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!