Foto e parë e Agnesa Vuthaj si Miss Kosova 2003 (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Foto e parë e Agnesa Vuthaj si Miss Kosova 2003 (FOTO)

23:24 | 11 Janar 2017

Bukuroshja nga Prishtina Agnesa Vuthaj shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Agnesa është një nga të paktat fytyra publike që nuk i është nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto, ku shihet vet bukuroshja në kohën kur u zgjodh Miss Kosova në vitin 2

Edhe pse vitet kanë kaluar, Agnesa duket po aq e bukur./sovrani.info

LEXO PO ASHTU:  Demi del në rrugë me veshje të dhomës së gjumit...(FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...