Foto intime e Rita Orës tek e prek gjoksin (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Foto intime e Rita Orës tek e prek gjoksin (FOTO)

09:28 | 12 Janar 2017

Por, Rita Ora po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes së mediave rozë botërore.

E gjithë kjo në saje të fotografive që publikon në rrjetet sociale, transmeton Telegrafi.

Një të tillë e ka publikuar edhe në llogarinë personale në Instagram teksa Rita shihet e zhveshur në pjesën e lartë të trupit kurse gjoksin ia kishin mbuluar dorëza.

Mësohet se kjo pozë e këngëtares që po krijon karrierë në Londër është shkrepur në Romë.

LEXO PO ASHTU:  Aksidentohet vajza e Ibrahim Tatlises, Dilan Çitaku...(FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...