Fotoja që po çmend njerëzit në internet, "zoti shfaqet në qiell" (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Fotoja që po çmend njerëzit në internet, “zoti shfaqet në qiell” (FOTO)

09:07 | 30 Dhjetor 2016

Këto foto janë duke bërë xhiron në internet ndërsa ende nuk mund të themi me siguri se ku janë shkrepur dhe kur.

Fotot kanë nisur të qarkullojnë me shpejtësi ditën e djeshme dhe po përhapen gjerësisht.

Disa thonë se ato janë bërë në Tale të Lezhës, ndërsa të tjerë se janë shkrepur në Gjermani. “Ishte një spektakël që zgjati rreth 5 minuta dhe ka çuditur mijëra njerëz që mundën ta shikonin”, shkruan një qytetar në Facebook-un e tij.

Në to duket një figurë që ngjan me Jezu Krishtin, me duart e hapura. Gjithçka është kapur në qiell dhe figura e Jezusit është formuar nga drita e shndritshme. Se çfarë është nuk mund të themi me siguri, por duket sikur “Zoti” po na përshëndet. Shpresojmë të jetë për mirë!

LEXO PO ASHTU:  Sa e shijon xhuxhi kërcimin erotik? (VIDEO +16)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...