FOTOT seksi të ushtareve zvicerane bëhen çështje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

FOTOT seksi të ushtareve zvicerane bëhen çështje

13:28 | 26 Dhjetor 2016

Thuajse gjithë femrat bënin foto me uniformë ose në orar pune, duke acaruar shefat e tyre.

Por edhe pas paralajmërimit ato nuk kanë hequr dorë.

“Kemi një politikë të qartë: nuk lejohen fotot me uniformë, por edhe nëse doni të bëni, pyesni njëherë komandantin tuaj”, kështu u ka thënë zëdhënësi i ushtrisë ushtareve.

Por ai thotë se pavarësisht paralajmërimit ato nuk kanë ndaluar pasi “janë të fiksuara pas selfie-ve”.

Zëdhënësi Daniel Reist tha se shefat e tij po diskutojnë disa masa ekzemplare për të ndaluar këtë mani.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!