Frikë e madhe te Barcelona, a është ky klubi i ri i Messit? (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Frikë e madhe te Barcelona, a është ky klubi i ri i Messit? (FOTO)

11:46 | 12 Janar 2017

Manchester United dhe Manchester City janë paralajmëruar në lidhje me mundësinë e transferimit të sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messi.

Dy gjigantët e Premierligës do ta mirëpresin mundësine e blerjes së 29-vjeçarit, raporton “The Sun”, përcjell lajmi.

Interesimi i tyre është shtuar pas deklaratës së zyrtarit të Barcelonës, Oscar Grau: “Ne duhet të jemi shumë strikt me buxhetin, nuk mund të bëjmë çmenduri”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!