Fshataret seksi shfaqen 100% nudo, rekalmojnë bukuritë e natyrës (Foto+18) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Fshataret seksi shfaqen 100% nudo, rekalmojnë bukuritë e natyrës (Foto+18)

19:41 | 11 Janar 2017

Nëse doni të shijoni bukuritë e natyrës, por në një sfond pak më ndryshe, atëherë duhet të ndiqni në Instagram një modele të veçantë.

Ajo quhet Magdalena Wosinska dhe ka mijëra ndjekës.

Me origjinë nga Polonia, ajo tani jeton në Los Angeles. Ajo thotë se i shijon të zhvishet në natyrë.

\

 

LEXO PO ASHTU:  11-vjeçarit i bie lëkura copa sapo e prek (Foto, +18)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...