Gazetarja e njohur poston video nudo e në gjendje të dehur, thotë se e bëri aksidentalisht - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Gazetarja e njohur poston video nudo e në gjendje të dehur, thotë se e bëri aksidentalisht

18:25 | 10 Janar 2017

Ajo është një personazh i njohur për publikun anglez pasi që udhëheq një emisione të suksesshme nëpër radio atje.

Por së fundmi emri i Caroline Flack u kryqëzua dhe kjo nuk pati aspak lidhje me profesionin e saj si gazetare.

Një video që tanimë është fshirë nga interneti shihet Caroline në praninë e mikeshës së saj në një gjendje të dehur.

Tani ajo pretendon se gjithçka ka ndodhur aksidentalisht sepse nuk kishe kuptuar që po incizonte ‘live’ në Instagram.

Por komentuesit kishin kritikuar atë duke i thënë se ai ishte një veprim i qëllimshëm vetëm sa për të rënë në vëmendje. /ORAinfo/

Caroline looks a little worse for wear in the video which she posted while on holiday

The Strictly Come Dancing star was partying away with celeb chef friend Gizzi Erskine

The pair put the film on Instagram before realising it was live

LEXO PO ASHTU:  Ylli i Big Brother rikrijon fotosetin nudo të Melania Trump, a ia ka dalë? Vendosi ju... (Foto 16+)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera