Gjini: Ja si është dashtë të veproj Mustafa kur u arrestua Haradinaj (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Gjini: Ja si është dashtë të veproj Mustafa kur u arrestua Haradinaj (Video)

20:58 | 11 Janar 2017

“Në momentin kur është ndaluar Ramush Haradinaj në Francë me fletëarrest të Serbisë, kryeministri Mustafa është dashtë të dalë menjëherë në konferencë dhe të thotë se që nga sot i suspendojmë të gjitha format e bisedimeve me Serbinë”.

Kështu ka deklaruar nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini në emisionin “Rrokum Roll”.

“Ne s’mundemi me qenë inferiorë tërë jetën dhe Serbia me na akuzu vazhdimisht”, ka theksuar Gjini.

Shikoni intervistën e plotë në videon e mëposhtme.

LEXO PO ASHTU:  Mustafa: Nuk do ta japim asnjë hektar tokë për liberalizim
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...