Godet këmbësorin dhe ikën nga vendi i ngjarjes - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Godet këmbësorin dhe ikën nga vendi i ngjarjes

11:56 | 20 Prill 2017

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe është jashtë rrezikut për jetën.

“ I dyshuari është larguar nga vendi ngjarjes, njësitet policore relevante janë në kërkim të të dyshuarit”- njofton policia.

LEXO PO ASHTU:  Prizren: Vrau gruan në sytë e fëmijëve, dënohet me 12 vjet burg (VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...