Gruaja që peshon afër 300 kg frikësohet se burri do e lë për shkak të seksit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Gruaja që peshon afër 300 kg frikësohet se burri do e lë për shkak të seksit

11:15 | 12 Janar 2017

Por tani Ashley po fiksohet se 298 kilogramët e saj do ta shkatërrojnë lidhjen e tyre.

30 vjeçja ka thënë se ajo dhe Daniel janë të dashuruar mirëpo frikësohet se një ditë ai do t’ia kërkojë ndarjen, transmeton ORAinfo.

“Frikësohem se një ditë do të më thotë nuk mund ta bëjë këtë gjë më. Jam bërë si paciente e tij dhe jo grua për të”, ka thënë ajo.

Edhe Daniel ka shprehur shqetësimin për shëndetin e gruas së tij. /ORAinfo/

Ashley fears her husband will wake up one day and leave

Daniel has to give his obese wife round-the-clock care

Ashley struggles to perform every day tasks like getting dressed

Ashley says she feels ‘disgusted’ with herself

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!