Habiten banorët, ajsbergu i madh i afrohet qytetit (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Habiten banorët, ajsbergu i madh i afrohet qytetit (Foto)

11:43 | 20 Prill 2017

Fotografë profesionistë dhe joprofesionistë, shkaktuan kolona në trafik në autostradën Southern Shore gjatë vikendit, përderisa qindra të tillë dolën nga veturat e tyre për ta parë “malin e akullt”.

Kjo zonë e Kanadasë njihet si një “Luginë Ajsbergësh” për shkak të numrit të madh të gjigantëve të akullit të cilët dalin çdo pranverë, transmeton express.

Fotografitë e ajsbergut të madh afër qytetit kanadez mund t’i shihni më poshtë:

LEXO PO ASHTU:  A është ky kalendari më çuditshëm erotik? (Foto +16)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...