Hajni vjedh në Prishtinë arkën me para dedikuar për jetim (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Hajni vjedh në Prishtinë arkën me para dedikuar për jetim (Video)

22:31 | 15 Prill 2017

Në një video të siguruar nga Indeksonline shihet një person duke qendruar pranë arkës me para dhe që për një moment e merr e futë nën xhaketë dhe largohet nga dyqani.

Nuk është hera e parë kjo që ndodh, pasi vjedhjet në dyqanet e Prishtinës janë shpeshtuar kohët e fundit.

Ndonëse, këto dyqane janë nën mbikëqyrje të kamerave, prapë se prapë hajnat nuk u kushtojnë rëndësi, marrin atë për të cilën kanë hyrë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!