Harry Kane- Dua Lipa, ndodh e papritura – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Harry Kane- Dua Lipa, ndodh e papritura

20:02 | 24 Qershor 2018

Harry Kane  foli në konferencën e pas ndeshjes ku arrti të shënoi hat-trick kundër Panamasë e atij iu bë  një pyetje tepër e çuditshme,përcjell ORAinfo.

Tre Luanët mposhtën Rivalët e Grupit G Panama 6-1 me John Stones dhe Jesse Lingard gjithashtu gjetën rrjetën.

Tre golat e Kane e ka vënë atë në krye të listës  të golashënuesve të  Kupës Botërore, një mbi Romelu Lukaku dhe Cristiano Ronaldo.

Por pak pas ndeshjes 24-vjeçari kishte një pyetje mjaft të çuditshme.

Një ekuipazh i televizionit brazilian i tha sulmuesit të Anglisë se ata i kërkuan të gjithë atyre që shënojnë  hat-trick të zgjedhin një këngë për të festuar  hat-trick e tyre.

Kur u pyet për përgjigjen e tij, Kane u përgjigj me: “Unë nuk isha i përgatitur për atë … dua këngën ”ONE kiss  nga Calvin Harris dhe Dua Lipa”, ka thënë sulmuesi anglez./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!