I riu del në rrugë dhe pyet vajzat se sa herë masturbohen, përgjigjia e njërës është e tëpërt - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

I riu del në rrugë dhe pyet vajzat se sa herë masturbohen, përgjigjia e njërës është e tëpërt

12:31 | 11 Janar 2017

Një youtuber duke përtuar të hapë librin e biologjisë dhe të mësojë rreth seksualitetit të femrave, vendosa të dalë në rrugë me një mikrofon dhe kamera dhe t'i pyesë vetë ato.

Pyetja që ai u bëri shumë vajzave në rrugë ishte: Sa herë masturbohesh?

Ndërsa disa u treguan shumë të turpshme dhe nuk folën e disa të tjera tregonin se nuk dinin anglisht, një flokëkuqe e pranoi se ajo masturbohet tërë kohës, përpara punës, gjatë punës etj.

Por më e bukura qëndron në faktin se njëra nga vajzat teksa u pyet nëse masturbohej e puthi djalin në buzë.

LEXO PO ASHTU:  I burgosuri që bëri për vete shumë vajza, por shikoni se çfarë ka ndodhur me të sot (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...