Ia keqpërdorin moralin, Bleona reagon ashpër (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ia keqpërdorin moralin, Bleona reagon ashpër (FOTO)

08:56 | 12 Janar 2017

E në këtë llogari, po keqpërdoret me të madhe emri i këngëtares, shkruan lajmi.

Së fundmi është bërë një status sipas të cilit, herën e fundit që ka rënë borë në Tiranë, Bleona ishte e virgjër.

Kjo gjë i ka acaruar nervat asaj duke bërë që të reagojë ashpër.

Bleona ka hedhur në fotografi në Instagram ku ka treguar se llogaria nuk është e saj dhe keqpërdorimin e moralit ia ka kthyer me të njëjtën monedhë atyre që po luajnë me emrin e saj.

Këngëtarja i ka ‘ftuar’ ata që për virgjëritetin të flasin me anëtaret e gjinisë femërore që i kanë brenda familes!

screenshot_1

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri