iPhone 7 vs Galaxy S7, ja cili ka kamerë më të mirë (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

iPhone 7 vs Galaxy S7, ja cili ka kamerë më të mirë (Foto)

18:44 | 08 Janar 2017
Është një befasi, dhe pak zhgënjyese. Duke e ditur se Apple përmirësoi kamerën në modelet e reja, zhgënjyese është që S7 i Samsung të jetë ende më i mirë në këtë aspekt.

Dallimet nuk janë të pakta në kamerë, por janë të dukshme, transmeton Gazeta Express.

Kështu, për t’i testuar ne i kemi krahasuar fotografitë e bëra me iPhone 7 dhe ato me Galaxy S7. Ky është rezultati:

LEXO PO ASHTU:  10 celularët më me influencë në histori (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...