Ish e dashura e Noizyt hap këmbët dhe heq mbathjet, u tregon ‘zogun’ (Foto 16+) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ish e dashura e Noizyt hap këmbët dhe heq mbathjet, u tregon ‘zogun’ (Foto 16+)

14:46 | 21 Prill 2017

Ajo është vetëm 18-vjeç, megjithatë kjo nuk e ndalon që të paraqitet me foto mjaft provokuese.

Edhe pse është ende minorene, duket se Kristjana Sexobeat (emri i artit) ka edhe bekimin e mamasë së saj për të bërë karrierë në këtë mënyrë. Me siguri shumë shpejt do të bëhet tepër e famshme me çfarë kuptohet.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!