Ja çka poston Zanfina pasi bëhet teze…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja çka poston Zanfina pasi bëhet teze…(FOTO)

21:39 | 20 Prill 2017

Këngëtarja Zanfina Ismaili e ka pritur me shumë emocione ardhjen në jetë të nipit të saj të parë, djalit të Motrës së madhe, Adelinës

Uliksi i vogël menjëherë u bë temë portalesh dhe deri më tani e kemi parë vetëm dorën e vockël të tij.

Sigurisht që është herët për tu shpërndarë foto të vogëlushit, i cili me gjasë do të jetë dashuria e madhe edhe e tezeve të tij, shkruan “Kosovarja”.

Meçe Zanfina nuk ka mundësi ta postoj nipin, ajo po poston qenushin e saj simpatik që e do shumë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Samanta Karavello