Ja ku mund të bëni seks lehtësisht në Shqipëri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja ku mund të bëni seks lehtësisht në Shqipëri

15:16 | 21 Prill 2017

Femrat nga Shkodra preferojnë seks më të shpeshtë. Shkodranet janë femrat të cilat duan më shpesh seks plot 23% e të anketuarave.

Në vendin e dyte me 17% renditen femrat nga Korça, ndërsa me 16.5% vendin e trete e plotësojnë vajzat nga Durrësi.

1.Shkodra -23 %

2.Korcca – 17 %

3.Durrësi- 16.5 %

4- Tirana –15.1%

5-Elbasani – 10

6- Gjirokastra – 9%

7- Tropoja – 7%

8- Fieri – 5%

9-Kukësi – 4.3%

10- Pogradeci – 3.3%

Image

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!