Ja kur do të luhen ndeshjet çerekfinale në Ligën e Kampionëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja kur do të luhen ndeshjet çerekfinale në Ligën e Kampionëve

13:30 | 17 Mars 2017

Gjithashtu derbi i madh do të jetë edhe takimi mes Juventusit dhe Barcelonës.

Padyshim që përballja më e fortë do të zhvillohet mes skuadrës së Real Madridit dhe Bayern Munichut. Bayern Munich ndeshet me Real Madridin

Borussia Dortmund do të përballet me Monacon.

Ndeshjet e para çerekfinale do të luhen më 11 dhe 12 prill, ndërsa ato të kthimit një javë më vonë 18 dhe 19 prill.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!