Ja kur do të mund ta blini Nokia 3310 të ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja kur do të mund ta blini Nokia 3310 të ri

22:43 | 20 Mars 2017

Telefonat e rinj, përfshirë Nokia 3310, do të dalin në treg nga mesi i muajit maj deri në fillim të qershorit.

3310 do të kushtojë në vende të ndryshme varësisht nga taksat që i vihen HMD-së.

Kompania po ashtu ka thënë se pret që Nokia të kthehet në top-treshe të gjigantëve të telefonave duke rivalizuar Apple-in, Samsungun dhe Huawein, raporton GSM Arena.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!